KONST / Litografier / Färglitografi 12476173
nr 1247 6173
Larissa Stenlander
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Hundar. Handkolorerad. Signerad, numrerad 40/40. Motivet: 12x28 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:40:26
5/4 17:29:56
Larissa Stenlander
Läs mer om Larissa Stenlander